Złączki

STC Złącze Kłowe zwane inaczej CFT wykonane z żeliwa, posiada gwint wewnętrzny. Stosowane do połączenia zaworu dozującego ścierniwo z wężem roboczym za pomocą złącza CQT. Złącze STC (CFT) montowane jest bezpośrednio na zaworze ścierniwa. Złącze dostępne na gwint o rozmiarze 1-1/4" i 1-1/2".

Sprawdź dostępność, zapytaj o produkt.CQT - Metalowe złącze kłowe montowane bezpośrednio na węża łączące za pomocą złączki STC (CFT) zawór dozujący ścierniwo z wężem do piaskowania lub do połączenia węży o tej samej lub różnej średnicy wewnętrznej ze sobą. W komplecie z uszczelką oraz wkrętami.
Dostępna w rozmiarach:
(CQT-1) na wąż DN 25x7mm (zewnątrz 39mm),
(CQT-2) na wąż DN 32x8mm (zewnątrz 48mm) rozstaw kłów - 58mm


Sprawdź dostępność, zapytaj o produkt.

CQP To złącze kłowe wykonana z tworzywa sztucznego. Posiada zabezpieczenie w postaci metalowej zawleczki zapobiegającej przypadkowemu rozpięciu łączenia. Pasuje do większości złączek stosowanych na rynku. Za pomocą złączki CQP można łączyć ze sobą węże o tej samej lub różnych średnicach. Ciśnienie robocze poniżej 12 bar. W komplecie z uszczelką oraz wkrętami. Występuje w rozmiarach:
CQP 0 do węża o śr. wew.13mm
CQP 3/4 do węża o śr. wew.19mm


Sprawdź dostępność, zapytaj o produkt.
...

...

Witryna stosuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażacie Państwo zgodę na używanie plików cookies. Czytaj więcej.

Copyright 2022r DMG GROUP Sp. z o.o.