Elektrokorund Brązowy

BFA- Brown Fused Alumina
Elektrokorund to jedno z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych ścierniw do obróbki strumieniowo ściernej. Wytwarzany jest na bazie naturalnych złóż tlenku glinu. Materiał ten charakteryzuje się dużą twardością, posiada ostrokrawędzisty kształt oraz bardzo dużą wydajność. Elektrokorund jest najtwardszym ścierniwem syntetycznym wielokrotnego użytku, pozwala na efektywne uzyskanie wysokiej jakości obrabianej powierzchni.  Zapytaj o produkt, sprawdź dostępnośćElektrokorund szlachetny

Elektrokorund szlachetny cechuje się wyższymi parametrami wytrzymałości i ostrości krawędzi, regularna struktura sprawia, iż jest stosowany w pracach, gdzie potrzeba bardzo dużej czystości obrabanego materiału. Pozwala idealnie dopracować każdy szczegół w obrabianym detalu.

Inne rodzaje ścierniw dostępne na zamówienie.Śrut staliwny

Śrut staliwny kulisty to ścierniwo metalowe lane okrągłe, które zapewnia wysoką wydajność i intensywność czyszczenia. Materiał ten jest niezwykle wydajny, niepylny i wielokrotnego użytku. Wykorzystywany głównie w urządzeniach o zamkniętym obiego ścierniwa czyli w komorach i kontenerach oraz kabinach śrutowniczych.

Rozróżniamy

Śrut staliwny kulisty wysokowęglowy, stosowany jest do gradowania, niwelowania ostrych krawędzi, usuwania zgorzelin, zendry hutniczej. Często wykorzystywany jest do oczyszczania detali o średnim i dużym stopniu skorodowania.

Śrut staliwny kulisty niskowęglowy stosowany do czyszczenia nowych części stalowych przed nałożeniem powłok zabezpieczających. Główne cechy to duża twardośc, znikome pylenie, większa żywotność.


Inne rodzaje ścierniw dostępne na zamówienie.

Zapytaj o produkt, sprawdź dostępnośćŚrut staliwny łamany

Śrut staliwny łamany to wydajne, metalowe, twarde, ostrokrawędziste, ścierniwo wielokrotnego użytku.
Ścierniwo to stosujemy w celu nadania odpowiedniej chropowatości powierzchni czyli zwiększenia przyczepności nakładanych powłok ochronnych.Inne rodzaje ścierniw dostępne na zamówienie.

Zapytaj o produkt, sprawdź dostępnośćMikrokulki szklane

Mikrokulki szklane to ścierniwo o okrągłym kształcie, gładkiej powierzchni, obojętne chemicznie, przeznaczone do wielokrotnego użytku. Stosowane do obróbki detali wykonanych ze stali nierdzewnej, szlachetnej lub metali kolorowych takich jak miedzi czy aluminium. Stosując mikrokulkę szklaną w procesie szkiełkowania otrzymujemy efekt powierzchni czystej matowej lub wybłyszczonej.Inne rodzaje ścierniw dostępne na zamówienie.

Zapytaj o produkt, sprawdź dostępność
...

...

Witryna stosuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażacie Państwo zgodę na używanie plików cookies. Czytaj więcej.

Copyright 2022r DMG GROUP Sp. z o.o.